Jeśli chcesz aby Twoje dziecko rozwijało się intelektualnie i ruchowo poprzez świetną zabawę oferujemy:

 WAKACYJNE zajęcia grupowe  z elementami integracji sensorycznej, terapi ręki, muzykoterapii, koloroterapii i zajęć plastycznych.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na ciekawe zajęcia grupowe prowadzone przez terapeutę integracji sensorycznej i gościnnie przez panią plastyk. Zajęcia odbywać się będą w miłej i bajkowej atmosferze od 22.06.2015 w kilku osobowych grupach w sali sensorycznej.

Rozwój poprzez zabawę ! W trakcie zajęć dzieci będą korzystać z hamaku, huśtawek, lin, toru przeszkód, tunelu, balonów, trampoliny, zabawek rozwijających motorykę małą i dużą oraz zdolności pracy ręki. Dla malucha to bardzo ciekawa i odkrywcza zabawa rozwijająca jego zdolności.

Zajęcia wspomagają prawidłowy rozwój dziecka, przede wszystkim nastawione są na rozwój psychoruchowy poprzez doskonalenie dużej i małej motoryki, koordynacji ruchowej, koordynacji wzrokowo ruchowej, planowania ruchowego, równowagi oraz odbierania i przetwarzania bodźców przez narządy zmysłów takie jak węch, dotyk i inne. Mądrze dobrane aktywności ruchowe i relaks, wpływają na tempo i jakość nauki szkolnej dziecka.

Dzieci poprzez zabawę zachęcane są do zwiększania świadomości własnego ciała, samodzielności, dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi, nawiązywania z nimi kontaktu. Zdobywanie nowych umiejętności wzmacnia w nich poczucie wartości, poprawia samoocenę.

Każdy rodzic w ramach abonamentu ma możliwość skorzystają z bezpłatnej konsultacji z terapeutą integracji sensorycznej.

Program zajęć:

  • zabawy sensorycznej
  • zabawy plastyczne (elementy terapii ręki)
  • zdrowy poczęstunek (owoce, warzywa, woda, sok)
  • niespodzianka dla malucha

Zajęcia trwają 1,5 godziny.

Kontakt:

tel: 883 637 965
sensoria.waw@gmail.com

Zapraszamy Państwa do kontaktu.