30 wrz

Grupowe zajęcia sensoryczno-motoryczne

Szanowny Rodzicu,

Od 14.10.2021 ruszają w Sensorii grupowe zajęcia sensoryczno-motoryczne. Zapraszamy na nie w czwartki o godzinie 18.25. Zajęcia trwać będą 70 minut. Poprowadzi je terapeutka SI, ręki i TUS, oligofrenopedagog ,pani Kasia. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Koszt udziału w zajęciach – 80 zł.

Zapisy trwają od 12.120.21.
Rejestracja: +48883637965 w godzinach 10-16.30 w dni powszednie.

28 cze

SENSORIA – nowa lokalizacja

Szanowni Państwo,

Informujemy, że gabinet Sensoria został przeniesiony na ul. Wiertniczą 98. Pozostałe dane kontaktowe są bez zmian. Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji.

09 paź

Sensoria powiększa się!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że do Specjalistów Sensorii dołączył Marcin Wziątek (pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta SI, terapeuta metodą Bilateralną). Zapraszamy do zapoznania się z jego kompetencjami w zakładce Specjaliści i zapisów na terapie.

25 sie

Fizjoterapia w Sensorii!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że oferta Sensoria została poszerzona o fizjoterapię prowadzoną przez p. Barbarę Białek. Więcej o naszej Kadrze można przeczytać w zakładce Specjaliści.

Zachęcamy do korzystania z szerokiego wachlarzu usług Sensoria!

25 mar

Program IS do pracy w domu

Proponujemy program indywidualnej terapii Integracji Sensorycznej w domu. Program jest sporządzany na podstawie wyników diagnozy procesów integracji sensorycznej. Aby dokonać zamówienie, należy przesłać diagnozę dziecka drogą mailową (sensoria.waw@gmail.com). W ciągu 3 dni od złożenia zamówienia powstanie indywidualny program video, który będzie przesłany drogą mailową w postaci linka, z którego pobiorą Państwo nagranie. Niezbędne jest podpisanie RODO przed wysłaniem danych, dlatego zaraz po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia wyślemy na maila dokument, który prosimy o podpisanie i odesłanie w formie zdjęcia lub skanu.

Terapia integracji sensorycznej wymaga systematyczności która jest bardzo utrudniona ze względu na obecną sytuacje pandemi. Chcemy dać dzieciom wsparcie w prawidłowym rozwoju. Mamy świadomość, że terapia zdalna nie zastąpi terapii wykonywanej w sali sensorycznej, ale z pewnością będzie wspierać proces normalizacji deficytów sensorycznych.

Nasi terapeuci opracują indywidualny program terapii tak, aby każdy rodzic mógł go wykonać w zaciszu swojego domu, korzystając ze sprzętu, który w nim jest. Propozycje zabaw przewidziane są na 50-minutowe zajęcia, można oczywiście dłużej je wykonywać, również osobno. Głównym opiekunem projektu jest Pani Ewelina Chojnacka, terapeuta integracji sensorycznej pracujący elementami terapii Neurotaktylnej, terapeuta metody Johansen – IAS., terapeuta ręki, TUS (trening umiejętności społecznych), metody W.Sherborne.

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram