Grupowe zajęcia sensoryczno-motoryczne

Szanowny Rodzicu, Od 14.10.2021 ruszają w Sensorii grupowe zajęcia sensoryczno-motoryczne. Zapraszamy na nie w czwartki o godzinie 18.25. Zajęcia trwać będą 70 minut. Poprowadzi je terapeutka SI, ręki i TUS, oligofrenopedagog ,pani Kasia. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Koszt udziału w zajęciach – 80 zł. Zapisy trwają od 12.120.21.Rejestracja: +48883637965 w godzinach 10-16.30 w dni powszednie.

Sensoria powiększa się!

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że do Specjalistów Sensorii dołączył Marcin Wziątek (pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta SI, terapeuta metodą Bilateralną). Zapraszamy do zapoznania się z jego kompetencjami w zakładce Specjaliści i zapisów na terapie.

Program IS do pracy w domu

Proponujemy program indywidualnej terapii Integracji Sensorycznej w domu. Program jest sporządzany na podstawie wyników diagnozy procesów integracji sensorycznej. Aby dokonać zamówienie, należy przesłać diagnozę dziecka drogą mailową (sensoria.waw@gmail.com). W ciągu 3 dni od złożenia zamówienia powstanie indywidualny program video, który będzie przesłany drogą mailową w postaci linka, z którego pobiorą Państwo nagranie. Niezbędne jest podpisanie RODO przed wysłaniem danych, dlatego zaraz po otrzymaniu…