Zapraszamy rodziców i dzieci do naszego nowo otwartego gabinetu integracji sensorycznej przy ulicy Mangalia 4 na warszawskiej Sadybie. Na dzieci czeka sala doskonale wyposażona w certyfikowany, najnowocześniejszy w Polsce sprzęt terapeutyczny. Gabinet znajduje się na 4. piętrze, pod numerem 421 – jazda windą na zajęcia będzie dla dzieci dodatkową atrakcją.

Terapia integracji sensorycznej to dla dziecka nauka przez zabawę. Nasze bogate wyposażenie pozwala nie tylko na prowadzenie efektywnych ćwiczeń, ale także sprawia, że dzieci całkowicie angażują się w zajęcia, za każdym razem odkrywając nowe atrakcje. Do-łożyliśmy wszelkich starań, by nuda nigdy nie doskwierała naszym podopiecznym.

Nasz nowy gabinet znajduje się w doskonale skomunikowanej części Sadyby. Łatwo dostaną się do nas Państwo zarówno samochodem (budynek znajduje się pomiędzy ulicą Sobieskiego a aleją Witosa, przy hotelach Portos, Atos, Aramis), jak i komunikacją miejską (m. in. linie autobusowe 116, 166, 172, 180, 189, 195, 501, 53, 519, 522). Do Państwa dyspozycji jest także duży parkingpo obu stronach budynku.

W trakcie trwania zajęć, rodzice mogą zrelaksować się przy lekturze nowych czasopism oraz poczęstować kawą i herbatą w cichej i komfortowej poczekalni, a dzieci – pobawić się czekającymi tu zabawkami. W budynku, zaledwie piętro niżej, znajduje się również bufet, serwujący ciepłe dania obiadowe, przekąski i napoje. W okolicy znajduje się ponadto duże centrum handlowe, dzięki czemu czas trwania zajęć można też wykorzystać na zrobienie zakupów.

Opiekunem gabinetu Sensoria przy ulicy Mangalia 4 jest Ewelina Chojnacka – psycholog i terapeuta integracji sensorycznej, z wieloletnią praktyką pracy z dziećmi.

Zapraszamy wszystkich rodziców na bezpłatne wizyty, podczas których chętnie oprowadzimy po naszej nowej sali terapeutycznej.