09 Paź

Sensoria powiększa się!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że do Specjalistów Sensorii dołączył Marcin Wziątek (pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta SI, terapeuta metodą Bilateralną). Zapraszamy do zapoznania się z jego kompetencjami w zakładce Specjaliści i zapisów na terapie.

25 Sie

Fizjoterapia w Sensorii!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że oferta Sensoria została poszerzona o fizjoterapię prowadzoną przez p. Barbarę Białek. Więcej o naszej Kadrze można przeczytać w zakładce Specjaliści.

Zachęcamy do korzystania z szerokiego wachlarzu usług Sensoria!

25 Mar

Program IS do pracy w domu

Proponujemy program indywidualnej terapii Integracji Sensorycznej w domu. Program jest sporządzany na podstawie wyników diagnozy procesów integracji sensorycznej. Aby dokonać zamówienie, należy przesłać diagnozę dziecka drogą mailową (sensoria.waw@gmail.com). W ciągu 3 dni od złożenia zamówienia powstanie indywidualny program video, który będzie przesłany drogą mailową w postaci linka, z którego pobiorą Państwo nagranie. Niezbędne jest podpisanie RODO przed wysłaniem danych, dlatego zaraz po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia wyślemy na maila dokument, który prosimy o podpisanie i odesłanie w formie zdjęcia lub skanu.

Terapia integracji sensorycznej wymaga systematyczności która jest bardzo utrudniona ze względu na obecną sytuacje pandemi. Chcemy dać dzieciom wsparcie w prawidłowym rozwoju. Mamy świadomość, że terapia zdalna nie zastąpi terapii wykonywanej w sali sensorycznej, ale z pewnością będzie wspierać proces normalizacji deficytów sensorycznych.

Nasi terapeuci opracują indywidualny program terapii tak, aby każdy rodzic mógł go wykonać w zaciszu swojego domu, korzystając ze sprzętu, który w nim jest. Propozycje zabaw przewidziane są na 50-minutowe zajęcia, można oczywiście dłużej je wykonywać, również osobno. Głównym opiekunem projektu jest Pani Ewelina Chojnacka, terapeuta integracji sensorycznej pracujący elementami terapii Neurotaktylnej, terapeuta metody Johansen – IAS., terapeuta ręki, TUS (trening umiejętności społecznych), metody W.Sherborne.

24 Lut

Grupowe zajęcia sensoryczno-plastyczne – ZAPISY

Zapraszamy do zapisów na zajęcia grupowe sensoryczno-plastyczne. W trakcie świetnej zabawy będziemy rozwijać zdolności motoryki ręki i motoryki dużej.

Zapraszamy w poniedziałki o 17:20 od 09.03. Prosimy o rezerwację miejsc drogą telefoniczną. Zajęcia ruszą jeśli uzbiera się grupa. Prosimy o rezerwację do 29.02.

Zajęcia poprowadzi terapeuta SI, Pani Katarzyna Ranocha Koszt zajęć to 45 zł/ 50 minut.

13 Gru

Praca Gabinetu Sensoria w okresie świątecznym

Drodzy Państwo,

Pani Ewelina Chojnacka jest na urlopie w okresie od 15.12 do 04.01. W tym czasie skrzynka mailowa również ma urlop, dlatego prosimy o kontakt wyłącznie drogą telefoniczną, sms. Dzieci będą mieć zajęcia w tym okresie z innymi terapeutami, proszę się nie martwić – będą zastępstwa.

Gabinet Sensoria ma przerwę świąteczną od 23.12 do 26.12.

31.12 zapraszamy od rana do 16:25, w Nowy Rok gabinet jest zamknięty.

Pani Ewelina będzie przyjmować od 06.01 – tego dnia również zapraszamy.

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram